Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Zyski
 
Zdrowy biznes
 
Komercyjne zastosowanie centralnego systemu odkurzania rośnie z każdym rokiem. Każda nowoczesna firma, bank, sklep, szkoła wybierają energooszczędny, przyjazny dla środowiska i tani w eksploatacji odkurzacz centralny.

System centralnego odkurzania podwyższa wartość obiektu i sprawia, że środowisko pracy staje się zdrowsze, a inwestycja zwraca się w kilka lat.

Nasze produkty

DLA KAŻDEJ FIRMY

System centralnego odkurzania może być dostosowany do każdego budynku. Zapewniamy Państwu najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy, biorąc pod uwagę charakter i specyfikę obiektu oraz ilość pracowników.

ZDROWIE I HIGIENA

Nikt nie powinien lekceważyć wpływu warunków higienicznych otoczenia, w jakim pracujemy czy mieszkamy na nasze zdrowie. Korzystając z systemu centralnego odkurzania można znacznie podnieść jakość powietrza w naszym środowisku.

OSZCZĘDZANIE KOSZTÓW

Wybór systemu centralnego odkurzania pozwala na znaczne oszczędności czasu poświęconego na sprzątanie. Dzięki temu, że system centralnego odkurzania jest znacznie bardziej wydajny niż tradycyjne odkurzacze, jest lżejszy i wygodniejszy w użyciu (nie trzeba nosić ciężkiego odkurzacza ani odkurzać plącząc się wśród kabli) możesz zaoszczędzić nawet do 30-40% czasu.

NIE WYMAGA KONSERWACJI

Nasze systemy praktycznie nie wymagają ingerencji człowieka. Jedyne, co musisz zrobić, to opróżnić pojemnik na kurz 1-2 razy w roku.

ŻYWOTNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Nasze systemy są specjalnie opracowane i zbudowane do zastosowań domowych, ale i przemysłowych. Są bardzo wydajne, niezawodne i zdolne do pracy 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.